תכנון מס בפרישה

תכנון מס מקצועי חוסך לכם הרבה כסף! ביום הפרישה מעבודה או ביום הפרישה לפנסיה עומדים לרשותכם כספים רבים (פיצויים, מענקי פרישה וכו') אותם צברתם במשך השנים. עכשיו הגיע הזמן לקבל החלטות קריטיות לעתידכם הכלכלי. כל החלטה שתקבלו תשפיע עליכם היום או בפרישה עצמה וזה מה שיכריע כמה מס תשלמו על הקצבה וההכנסה שלכם אם בכלל.

מומחי המס של PBF ייעוץ ותכנון פרישה ומתכנן הפרישה ילוו אתכם ויבנו יחד אתכם את המודל הטוב ביותר עבורכם בהתאם להחלטות שתקבלו.

מתי כדאי לפנות ליועץ פרישה?
1. לקראת היציאה לפנסיה – זהו השלב בו תכנון הפרישה ותכנון המס משלבים כוחות ונותנים לכם את הפיתרון האופטימלי ביותר עבורכם כדי לשלם פחות מס ולקבל יותר בפנסיה.
2. לקראת שינוי קריירה או מקום עבודה – שינויים כאלה מלווים בשינויי שכר או תנאי העסקה המצריכים בדיקה והתאמה מחודשת של המוצרים הפנסיוניים והמס לצרכים שלכם.
3. בעת קבלת ירושה או סכום כספי גבוה – קבלת ירושה או סכום כספי גבוה יכולים להטיל עליכם חבות מס. לקראת אירוע מס שכזה יש ליערך.
4. מקרה פטירה של בן או בת הזוג – משפיעה על המשפחה ועל המצב הפיננסי וכמו כן גם על מצב המס. במקרים מסוג זה ישנה חשיבות ניכרת לקבל ליווי וייעוץ מקצועי על מנת למנוע אובדן כספי מיותר.

צוות PBF ייעוץ ותכנון פרישה עומד לרשותכם בכל מצב ומתמחה במתן פתרונות ייעוץ לכל סיטואציה ולכל סוגיה הקשורה לנושא הפרישה והמיסוי.לפרטים נוספים צרו איתנו קשר היום


 אני מאשר/ת קבלת פניות, מידע מקצועי וחומר פרסומי למייל