פרישה מעבודה

פרישה מעבודה בין אם לפני הפנסיה או לשם החלפת מקום עבודה זה הוא מהלך המצריך תכנון מראש. מומלץ לתכנן את המהלך עם מתכנן פרישה בטרם מקבלים את ההחלטה, בתהליך הפרישה יש לנו "חבר" נוסף בדרך ושמו מס הכנסה. יש לוודא שהוא לא ימומן שלא לצורך ולכן צריך להכיר את מודל הפרישה בטרם ההחלטה לפרוש.
הכרת המודל תתרום לביצוע נכון ותקין של תהליך הפרישה, חשוב להבין שלכל מגזר במשק הישראלי יש מודל פרישה הייחודי לו. המומחים שלנו יסייעו לכם להבין איזה מודל פרישה חל עליכם ואיך למנוע תשלום מס מיותר.

בכל תהליך פרישה חובה להתחשבן על מענקי פרישה והפיצויים עם מס הכנסה. ההחלטות שתקבלו הן החלטות בלתי הפיכות ולכן קבלת ייעוץ מקצועי מוקדם במרבית המקרים יביא לחיסכון ניכר בתשלומי המס.

ההחלטה של פרישה לטובת מקום עבודה חדש או פרישה לפנסיה צריכה להתבצע לאחר בדיקה של היכולת הכלכלית של המשפחה בתקופה זו כאשר ההכנסות מופחתות באופן ניכר (כאשר מדובר בפנסיה) או ללא הכנסות כלל גם אם רק לתקופה קצרה (כאשר מדובר בפרישה לצורך עבודה חדשה).
באמצעות תכנון מוקדם המשפחה תקבל מפת דרכים ותדע מה הם הנכסים הנזילים שלה בתקופה זו ומהו סדר העדיפויות והקדימויות הנכון ביותר עבורה מבחינת תקנות המס, תקנות קופות הגמל ומהן הטבות המס הגלומות בכל מהלך ופעולה שתבחרו לבצע.


לפרטים נוספים צרו איתנו קשר היום


 אני מאשר/ת קבלת פניות, מידע מקצועי וחומר פרסומי למייל