פרישה לפנסיה

הפרישה לפנסיה זו ההזדמנות שלכם להשקיע בכל מה שחלמתם עליו. עכשיו יש את הזמן להשקיע בפיתוח תחביבים חדשים, קריירה חדשה, זמן איכות עם הנכדים, טיולים, משפחה ועוד.
ישנם מחקרים רבים שחוקרים את הפרישה לפנסיה ומעלים תמונה קצת שונה. במקום שהפורשים יראו את הפרישה לפנסיה כהזדמנות להשקיע בכל מה שחלמו, הם רואים את הפרישה כאובדן, חלקם אף כועסים על המערכת ומתכחשים למצב.

כמעט כל פורש עובר את המשבר הזה וניתן להבין אותו, ביום בהיר אחד באים ואומרים לפורש תודה ולך לדרכך החדשה. כפורש לפנסיה או כפורשת לפנסיה אתם לא צריכים לעבור את המשבר הזה לבד.
אנחנו ב - PBF תכנון פרישה וייעוץ נמצאים איתכם ומלווים אתכם כל הזמן צעד אחר צעד בפתרון המשבר ותכנון הפרישה לפנסיה, כדי שתהיו מוכנים ככל האפשר לחיים החדשים שלכם לאחר הפרישה לפנסיה.

הזמן עושה את שלו ולכן חשוב להבין כי פתרון המשבר לוקח זמן, עד שהתהליכים הפנימיים יחלחלו לאט לאט אל התודעה של הפורש. על מנת לתרום לתהליך עוד יותר מומלץ לצאת מהבית להתנדבות או להתעסק במשהו שמעניין אתכם (להשקיע בעצמכם כי זה הזמן הזה הוא שלכם). ככל שתעשו יותר דברים ותעסיקו את עצמכם המשבר הזה ייפתר מהר יותר.

פרישה לפנסיה זהו תהליך שעובר כל אדם בדרך המיוחדת והייחודית רק לו. תכנון פרישה מקדים עוזר ומפחית משברים כדי שתוכלו לצעוד ברוגע ובטחה אל דרככם החדשה ולהנות בה לאורך הזמן.


לפרטים נוספים צרו איתנו קשר היום


 אני מאשר/ת קבלת פניות, מידע מקצועי וחומר פרסומי למייל